PROJEKT SPORT DO ŠKOL - sportdoskol.cz

Úvod    Kroužky     Tábory     Pro školy      Narozeninové akce a teambuildingy   Pro instuktory    O projektu     Kontakt

Vítejte na stránkách projektu "Sport do škol" od In-line Třinec!

Jsme skupina nadšených sportovců a mladých lidí, kteří se snaží propagovat zdravý životní styl, aktivitu dětí a teenagerů. Naše iniciativa v projektu sport do škol začala jako propagace in-line bruslení v rámci škol, ale postupem času jsme se rozšířili i na další pro děti zajímavé sportovní aktivity.

Nyní se zaměřujeme také na NERF, laser game, hry v bumper balls bublinách nebo novinkou jsou také brusle na sníh, kde chystáme na zimní sezónu 2023/2024 první "lyžáky" na sněžných bruslích. Naše aktivity ale nejsou určeny jen pro školy, ale také na různé narozeninové akce, školní dny pro děti nebo teambuildingy.

Proto stále hledáme další a další instruktory pro tyto aktivity

Proč se stát naším instruktorem?

Projekt "Sport do škol" od In-line Třinec hledá nové instruktory, kteří by se rádi podíleli na rozvoji zábavných sportovních aktivit nejen pro základní a střední školy. Cílem projektu je motivovat děti a mládež ke zdravému a aktivnímu životnímu stylu a přispět tak k prevenci nemocí spojených s neaktivním životním stylem.

Věříme v sílu zábavné tělesné výchovy, která dokáže přiblížit dětem jakýkoliv sport hravou formou a upevnit tak jejich vztah k pohybu. Proto hledáme nadšené a komunikativní lektory se zapálením pro sport, kteří budou po zaškolení předávat své znalosti, zábavu a nadšení pro sport dětem napříč školami nebo na různých akcích.

Náplní práce instruktora bude vedení sportovních kroužků, táborů, příprava a jejich realizace, organizace sportovních turnajů a soutěží, ale také komunikace s pedagogy a rodiči. Hledáme lidi s praxí nebo zájmem v oblasti sportovního tréninku, kroužků a nadšence pro zábavné a hravé tréninky a kroužky pro děti a mládež. Měl bys mít zodpovědný přístup a minimálně 18 let.

Pokud máš vzdělání v oblasti tělesné výchovy nebo pedagogiky a zkušenosti s vedením sportovních tréninků, je to do jisté míry výhoda. Není to ale podmínkou, dokážeme si Tě vyškolit. Instruktorem může být pedagog, vedoucí dětského kolektivu, rodič,  zaměstnanec s volným odpolednem, aktivní důchodce, student, OSVČ, ...

Zapáleného a zodpovědného nadšence do pohybu rádi uvítáme v našem týmu!  

Pokud máš zájem se zapojit do našeho projektu, neváhej nás kontaktovat na inlinetrinec@seznam.cz

Doufáme, že jsme Tě touto nabídkou zaujali a těšíme se na spolupráci s Tebou.
 

Zorbing fotbal ONPY nyní zarezervujete přes naše stránky
Příměstský tábor in-line začátečníci_pokročilí
Příměstský tábor Třinec Nerf