PROJEKT SPORT DO ŠKOL - sportdoskol.cz

Úvod    Kroužky     Tábory     Pro školy      Narozeninové akce a teambuildingy    Pro instuktory    O projektu     Kontakt

PRO RODIČE A FIRMY - nyní na této sekci pracujeme

Milí rodiče a firmy hledájící aktivity na teambuilding,

přinášíme Vám nový způsob, jak motivovat Vaše děti nebo zaměstnance k zdravému a aktivnímu životnímu stylu! Projekt Sport do škol od In-line Třinec Vám nabízí unikátní zážitky v oblasti tělesné výchovy, které jsou plné zábavy, pohybu a soutěžení.

Naše nabídka zahrnuje čtyři skvělé aktivity, které jsou připraveny přímo pro Vás

IN-LINE BRUSLENÍ

In-line bruslení, patří mezi zajímavé aktivity pro děti a není to pro ně všední sport, který by třeba v tělesné výchově běžně zažívaly.

Tuto aktivitu vedou instruktoři z IN-LINE TŘINEC. Pokud bruslení dítě baví a je dobré, může dokonce i závodit za barvy klubu POWERSLIDE IN-LINE TŘINEC. 

Pokud nemáte pro děti výbavu a brusle, nevadí to, vše se dá zapůjčit. IN-LINE TŘINEC má velkou půjčovnu. Určitě tam najdete brusle i pro Vaše děti.

NERF

Další zábavnou aktivitou z našeho portfolia je nevšední střílečka NERF. Děti ovšem u nás nezůstanou jen u klasické hry se zásahy do terčů, ale postaví si NERF arénu a zažijí pořádnou Nerfovou bitvu.

Kdo by odolal, zahrát si Counter Strike NERF - po vzoru počítačové hry Counter Strike. 

Zábava, akce, neustále běhaní a skrývání se i s ochrannými pomůckami, které hru dělají naprosto bezpečnou.

ZORBING BUBLINY bumper balls

Fotbal v bublinách a celou zábavu v zorbing bumper bublinách ve školách jen tak nezažijete. Soustředíme se na tuto aktivitu, jelikož pro děti je to asi největší zábava.

Vše má na starosti instruktor a pedagog jen dohlíží na děti, které v bublinách nejsou. Bubliny jsou tak zábavné, že se jen na ně dívat je legrace. Mnoho dětí u pozorování zažívá stejnou radost, jako v bublinách.

O bezpečnost v bublinách se kompletně stará instruktor.

Zorbing fotbal v ONPY bublinách může být i na Vaší akci.

Každá z těchto aktivit je připravena s ohledem na bezpečnost, zábavu i vzdělávání Vašich žáků. Naší instruktoří mají dlouholeté zkušenosti s vedením sportovních tréninků, táborů nebo kroužků a jsou schopni přizpůsobit hodinu různým věkovým skupinám.

Pokud Vás naše nabídka oslovila, neváhejte nás kontaktovat a poptat si program, který Vás zaujal a chtěli byste ho ve Vaší škole. Vyplňte dotazník níže o jakou aktivitu máte zájem a cenově určitě najdeme nějakou shodu. Cenové nabídky pouze individuálně - záleží na počtu hodin, vzdálenosti aj.

LASER GAME - již zanedlouho

Rádi byste oslavili narozeniny nebo hledáte zábavu pro svůj tým? In-line Třinec má pro vás připravenou řadu aktivit, které jistě zaujmou nejen děti, ale i dospělé!

Nabízíme in-line bruslení, Nerfky, Laser game a bubble fotbal, které jsou ideální pro firemní teambuilding nebo narozeninovou oslavu.

In-line bruslení je skvělou aktivitou, která spojuje sport, zábavu a adrenalin. Naši zkušení lektoři vás naučí nejen základům bruslení, ale i trikům a skokům. Navíc je to skvělý způsob, jak si užít čas venku na čerstvém vzduchu.

Nerfky jsou skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí zažít zábavu plnou adrenalinu. Vyzkoušíte si různé hry a mise, kde budete muset použít svůj týmový duch a strategické myšlení, abyste zvítězili. Navíc jsou Nerfky bezpečné a neublíží nikomu.

Laser game je další skvělá aktivita pro teambuilding nebo narozeninovou oslavu. Ve speciálně upraveném prostoru si vyzkoušíte bojové umění, které spojuje rychlost, obratnost a přesnost. Každý z vás bude mít na sobě vestu a pistoli, a vaším úkolem bude zasáhnout co nejvíce cílů a soupeřů.

Bubble fotbal je novým trendem, který oslovuje všechny věkové kategorie. Oblečete si speciální bublinové obleky a vyzkoušíte si klasický fotbal, který má ale úplně jiné pravidla. Díky bublinovým oblekům se můžete bát pořádně tělem, aniž byste se zranili.

Tak neváhejte a zarezervujte si některou z našich aktivit pro vaši narozeninovou oslavu nebo teambuilding. Vyplňte dotazník a my se vám co nejdříve ozveme s nabídkou.

Vyplňte formulář níže a nezávazně poptejte aktivitu pro Vaši školu

Rezervace je možná 7 dní před termínem akce

Jméno*
Příjmení*
E-mail*
Telefonní číslo*
Den (datum), na který chcete aktivitu ve Vaší škole ve formátu DD/MM/RRRR*
Začátek aktivit (přesný čas) *Např. 10:00*
Trvání aktivity * Např. 1,5 hod*
TYP aktivity: *
Přibližný počet dětí, které budou hrát*
Iniciály školy a adresa, kde se bude hrát*
Kde ses o projektu SPORT DO ŠKOL dozvěděl
Poznámka

Začněme in-line bruslením – jedná se o rychlou a dynamickou aktivitu, která v sobě kombinuje prvky krasobruslení i extrémního sportu. Vaši žáci si vyzkouší jízdu na in-line bruslích pod vedením zkušených instruktorů a procvičí své dovednosti v různých cvičeních a soutěžích.

Další aktivitou je Nerfky – moderní a bezpečná verze paintballu, která Vaše žáky nadchne. Nerfky jsou výzvou pro všechny hráče, kteří se budou snažit zasáhnout soupeře laserovými střelami a získat tak body pro svůj tým.

Pokud hledáte něco více adrenalinového, můžeme Vám nabídnout Laser game – taktickou hru s laserovými zbraněmi, která se odehrává v temné aréně. Vaši žáci budou muset spolupracovat, plánovat strategii a využívat své schopnosti, aby porazili soupeře.

A konečně – bubble fotbal, aktivita plná smíchu a veselí, která spojuje fotbal s hraním v bublinách. Vaši žáci se stanou doslova živými míči a budou se snažit prolomit obranu soupeře a skórovat góly.

Každá z těchto aktivit je připravena s ohledem na bezpečnost, zábavu a vzdělávání Vašich žáků. Naše instruktory mají dlouholeté zkušenosti s vedením sportovních tréninků a jsou schopni přizpůsobit výuku různým věkovým skupinám.

Pokud Vás naše nabídka oslovila, neváhejte nás kontaktovat a objednat si program, který bude odpovídat Vašim potřebám. Vyplňte dotazník na našich webových stránkách