Bruslaři, co děláte v zimě? Víte, že existují sněžné brusle?

Sněžné brusle jsou alternativou k lyžování

Bruslaři, co děláte v zimě? Víte, že existují sněžné brusle?

Pokud nemůžete na in-linech trénovat v tělocvičnách při Covidové situaci, lyže na uzavřenou sjezdovku tahat nechcete nebo na nich neumíte? Tak co dělat? Chodíte s dětmi jen na sáňky a boby? Třeba budete chtít vyzkoušet sněžné brusle Sled dogs.

O tom, co jsou Sled dogs se můžete dočíst v článku níže. Třeba Vás sněžné brusle okouzlí stejně jako nás a sněžné bruslení pro Vás bude sportem, který nahradí čekání na krásné počasí a in-linovou sezónu.

Sněžné brusle si nemusíte ihned kupovat, můžete si je jen zapůjčit v naší on-line půjčovně. Sněhové podmínky jsou teď parádní na dnešní poměry.

Bohužel kvůli Covidu nejsou otevřené sjezdovky v Česku. Nezbývá proto, než vyrazit na otevřené sjezdovky třeba do nedalekého Polska nebo využít nějakou sjezdovku, kde se stejně bobuje a sáňkuje.

Tímto článkem nechceme nikoho nabádat k ježdění na zavřených sjezdovkách. Pokud totiž milujete turistiku a s dětmi chodíte na hory. Třeba si na sněžných bruslích sjedete z hor nějakou DOBŘE zasněženou cestu.

Zatímco Vaše děti budou sjíždět dolů třeba na bobech nebo sáňkách. Vy si můžete sjíždět vedle nich na Sled dogs. A pokud se Vám je nechce tahat nahoru, tak Vám ty brusle přece děti vyvezou na bobech.

Jak to vypadá s pokračováním IN-LINE kroužků a klubu?

IN-LINE TŘINEC příměstský tábor

No nebudeme prezentovat, jak se máme skvěle…ale bojujeme. Ono být skoro celý rok bez akcí spolku a jakéhokoliv peněžního příjmu do klubu, je vyčerpávající. Ale snad to zvládneme.

Na léto chystáme otevřít letní příměstské tábory a chceme jich otevřít opravdu mnoho, abychom, po tom roce 2020 on-line, mohli zase obnovit nějaké vazby mezi dětmi. Doufejme, že nám to situace umožní.

V létě se Vám, rodičům, budeme snažit ulevit od dětí a unavit je co možná nejvíce. Abyste si mohli trochu odpočinout. Snad se nám to povede. A samozřejmě nemusíte mít strach o své finance za přihlášky, pokud se příměstský tábor zruší kvůli Covidu, vrátíme Vám 100 % uhrazené částky.

Zdraví Ondřej Pyszko a tým IN-LINE TŘINEC z. s.

PS: Legrace nás zatím nepřešla, jak vidíte v článku, ale doufejme, že nám v roce 2021 vyjdou aspoň ty letní příměstské tábory…. Na kterých momentálně pracujeme a brzy spustíme registrace.

Krok za krokem pomáháme dětem i dospělým s in-line bruslením. Pořádáme pro děti příměstské tábory, kroužky i tréninky. Pro dospělé kurzy a členství s výhodami. Více o aktivitách IN-LINE TŘINEC se dozvíte zde AKTIVITY IN-LINE TŘINEC
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů