BOJÍTE SE LYŽÍ? Nedovedete si představit sjet sjezdovku nebo Vám to na lyžích nejde?

ZNÁME ŘEŠENÍ, zkuste sněžné brusle.

Naučíte se na nich "lyžovat" o dost snadněji, navíc jsou opravdu COOL a "lyžovat" už pro Vás nebude žádná věda. 

Vytvořili jsme pro Vás unikátní on-line půjčovnu sněžných bruslí, díky ní si můžete sněžné brusle zapůjčit před zakoupením nebo si je jen tak nezávazně vyzkoušet. Zapůjčit sněžné brusle si můžete z jakéhokoliv koutu ČR nebo SR. Odesíláme skoro kamkoliv.

Sněžné brusle z naší ON-LINE PŮJČOVNY pomohou všem lidem, kterým se nedaří naučit jezdit na lyžích nebo lidem, kteří na lyžích ještě nestáli a mají z toho obavy.

A co že to vlastně ty COOL sněžné brusle jsou?

Když bychom to měli popsat jednoduše laicky, představte si lyžařské boty - lyžáky. Máte? Místo podrážky lyžáků, které se spojují s dlouhými lyžemi si představte krátkou skluznici, která končí stejnou délkou jako mají lyžáky. Díky těmto základním vlastnostem se od lyží velmi liší a jsou daleko jednodušší na ovládání hlavně pro začátečníky.

Ale to není všechno, hlavní výhody sněžných bruslí se skrývají v tomto videu, posuďte sami. Chcete se celý den učit vstávat ze sjezdovky nebo se na ní chcete naučit  jezdit?

Video je od kamaráda - hlavního průkopníka sněžných bruslí v ČR, se kterým úzce spolupracujeme.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Takže sněžné brusle jsou teda hlavně pro začátečníky? To určitě NE!

Rychlostní rekord na sněžných bruslích je něco přes 100 km/h, takže jsou i pro pořádné skatery, co milují adrenalin. Na sněžných bruslích se jezdí i závody.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Pořád nejste přesvědčeni, že sněžné brusle stojí za to aspoň vyzkoušet? Přečtěte si tento článek - dostanete se přes tento odkaz na náš e-shop, kde si můžete přečíst veškeré další informace o sněžných bruslích.

Kompletní informace o on-line půjčovně a zapůjčení sněžných bruslí najdete níže:

Co říkají lidé, kteří již využili naši on-line půjčovny sněžných bruslí?

Recenze:

Děkujeme za zapůjčení sněžných bruslí, byla to super zábava. Brusle i návleky jsme Vám hned po jízdě vysušili na radiátoru. Zase si je někdy půjčíme. Díky
Roman S.
Jezdila jsem na lyžích jen jako malé dítě. Bála jsem se, tak jsem si sněžné brusle jen zapůjčila, ale už po hodině jsem si v pohodě sjela dětskou sjezdovku. Odpoledne jsem šla již na červenou sjezdovku a bylo to super.
Markéta D.

Od koho brusle půjčujete a proč jsem se do sněžných bruslí zamiloval:

Ondřej Pyszko

 

Jsem závodníkem na in-line bruslích a zároveň předsedou in-linového klubu, spravuju tuto on-line půjčovnu sněžných bruslí, a také si u nás na e-shopu můžete sněžné brusle zakoupit.

 

Když již nejsou zimy, co bývaly a rybníky nezamrzají, neměl jsem pro sebe zimní sport. Lyže mi vždy přišly neohrabané a zbytečně dlouhé.

Jakmile jsem poprvé zkusil sněžné brusle, hned jsem věděl, že je to zimní sport pro mě. Už bych neměnil, a proto jsem se rozhodl tyto brusle propagovat do světa a spravovat i on-line půjčovnu pro celou ČR a SR.

SLED DOGS

© 2021 IN-LINE TŘINEC z. s.

Web vytvořil: Ondřej Pyszko