dolu
Nabízíme:
kurz kurz kurz
kurz kurz kurz
dolu
dolu
O nás:

Vítáme všechny příznivce in-line bruslení.

Jsme spolek (klub), který chce Vaši zálibu dostat na vyšší úroveň. U nás se můžete naučit bruslit, zdokonalit svou jízdu nebo pokročit na úroveň rychlobruslení pod dozorem licencovaných instruktorů a závodníků. V našem oddíle získáte jistotu v bruslení pomocí výukové metodiky, her na bruslích, výjezdů do lesoparku nebo na cyklostezky, vedených společných tréninků nebo pomocí individuálních lekcí.

V létě 2015 klub vznikl a realizoval první 3 termíny dětských táborů, které se nesmírně vyvedly. Podařilo se nám nasbírat první děti do kroužků našeho klubu a některé děti s námi pokračují do teď.

V roce 2016 se nám podařilo rozšířit nabídku táborů, kroužků, kurzů pro dospělé, zavést vedené tréninky a mnoho dalšího. Díky těmto aktivitám jsme přivedli do našeho klubu další děti, které navštěvují naše kroužky a tréninky. S našimi mladými členy oddílu počítáme do budoucna jako s nadějemi pro reprezentaci našeho klubu v závodech.

Do našeho klubu přibylo i několik dospělých nadějných bruslařů, se kterými jsme pomaličku začali stavět in-line závodní team, objeli jsme v roce 2016 pár závodů, ze kterých se nám podařilo přivést několik úspěchů.

Od roku 2017 bude mít oddíl IN-LINE TŘINEC propracovaný tréninkový systém, dále podporu přední firmy POWERSLIDE. Závodní členové tak budou moct využít špičkové vybavení této firmy v lepší ceně.

Profesionální informace o výživě během závodů, mimo závody, informace ohledně správné výživy sportovců a dalších tipů pro zlepšení výkonů pomocí správné výživy, zajistí pro náš oddíl firma ENERVIT.

Věříme, že s pomocí těchto firem připravíme naše členy oddílu tak dobře, aby mohli podávat výborné výkony při všech soutěžích na kolečkových bruslích, a že budou velmi dobře reprezentovat náš oddíl. Děkujeme oběma firmám za podporu.

Proto neváhejte a přijďte mezi nás!!! Jsme otevřeni jak pro hobby jezdce, tak pro závodníky.

IN-LINE TŘINEC TEAM

onas
dolu
Top
Partneři:
kurzkurzkurzkurzkurz